Зварювальний генератор LIFAN AXQ1-200A
- В наявності
- Код: AXQ1-200A
![Зварювальний генератор LIFAN AXQ1-200A](https://images.prom.ua/4732129410_zvaryuvalnij-generator-lifan.jpg)
![Зварювальний генератор LIFAN AXQ1-200A, фото 3](https://images.prom.ua/4732129408_w201_h201_zvaryuvalnij-generator-lifan.jpg)
![Зварювальний генератор LIFAN AXQ1-200A, фото 4](https://images.prom.ua/4732129407_w201_h201_zvaryuvalnij-generator-lifan.jpg)
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 09:00 - 15:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Вінниця
- +380 (67) 433-73-61Менеджервул. Коцюбинського, 13, Вінниця, Україна+380674337361+380674337361Телефон+380674337361
Модель зварювального генератора LIFAN AXQ1-200A є одним із найбільш якісних агрегатів на нинішньому українському ринку, призначеним для спеціалізованого використання як мобільне джерело електроживлення для зварювальних агрегатів повної потужності трансформатного типу. Звичайно ж, до нього можна під'єднувати й уже стали популярними інверторні зварювальні апарати, проте потенціал розрахункової потужності дасть змогу безпосередньо використовувати й більш енергоємні пристрої не інверторного типу, які, як і раніше, використовуються в будівельної індустрії або інших монтажних робіт.
Особливо цікавим у плані технічного виконання цього генератора є поєднання потужного 15-сірого бензинового двигуна та генераторного модуля.
Почнемо з останнього. В обмотуванні статора та ротора використовується мідний дріт із перерізом 0,8 мм, оскільки навантажувальний режим під час роботи зварювального пристрою висуває особливі вимоги до температурної стабільності під час довготривалого використання. Для фіксації контактних груп використовується спеціальний тип припоя, також стійкий до термодинамічних навантажень. Додатковим елементом зумовлювальною якістю й довговічність є трансформаторний модуль для перетворення сили струму. Крім містких конденсаторів, він забезпечений ефективною системою тепловідведення. За лицьовою панеллю генератора розташований масивний алюмінієвий радіатор із розвиненими ребрами тепловідведення — це рішення дає змогу зменшити температурне розширення всіх елементів системи та в такий спосіб зберігати працездатність самого генератора тривалий період часу навіть у разі постійних і істотних експлуатаційних навантажень.
Дуже цікавим конструкторським рішенням є застосування простого, але ефективного електромагнітного клапана в важеля керування зниженням або збільшенням обертів двигуна. Це рішення застосовано не випадково, а виправдано. Річ у тім, що в процесі зварювання "тримати дугу" іноді потрібно короткочасно та постійно зупиняти процес для перевірки рівномірності шва. У таких умовах навантаження на бензиновий двигун по черзі змінюється від повної відсутності до максимального значення. Звичайний механізм керування обертами, який застосований у генераторі за хвилину таких змінних режимів, далеко не завжди блискавично реагує на такий режим роботи та "просування" двигуна за обертами завжди має місце в момент старту зварювального процесу. Цим вирізняються абсолютна більшість генераторів із числа представлених на ринку. Однак у LIFAN AXQ1-200A до вправного важеля зміни обертів приєднаний електромагнітний клапан, який миттєво переміщує важіль у момент початку зварювального процесу. Це істотно спрощує роботу зварника з погляду постійного старту процесу — він відбувається миттєво та стабільно без затримки, і, звичайно ж, зменшує не тільки інерцію в роботі двигуна, але й знижує навантаження на рухомі елементи механізму керування обертами. А надійність простого електромагнітного клапана, як Ви розумієте, вище будь-яких похвал — жодної електроніки на шкоду надійності.
Оскільки LIFAN AXQ1-200A належить до професійної серії, у ньому передбачена можливість плавної зміни сили струму, що подається на зварювальний агрегат, у діапазоні від стандартних 50 амперів до 200 амперів.
Це дає змогу застосовувати різний діаметр електродів від 2 до 5 мм і вибирати потрібний варіант залежно від властивостей металу, з яким належить працювати.
На фронтальній панелі передбачені мідні контактори для прямого під'єднання дротів зварювального агрегату для безпосереднього передавання потужності та для мінімізації втрат. Звичайно ж, передбачена й окрема кнопка подавання напруги на контактори — це питання безпеки та зручності в користуванні, оскільки у разі переривання процесу зварювання оператору досить просто натиснути на кнопку вимкнення подавання живлення на вихідні контактори, до яких приєднані дроти.
Зрозуміло, у генераторі передбачена стандартна розетка для під'єднання та інших джерел споживання з напругою 220 В.
У цьому разі основна потужність генератора може використовуватися і для енергопостачання інших споживачів. У комплектації також передбачені й наявність роз'єму для під'єднання джерел споживання постійного струму з напругою 12 вольтів і 8,5 амперів — те, що потрібно для підзаряджання ще одного стороннього акумулятора (у штатній комплектації генератора є своя батарея ємністю 14 ампер/год) або ж під'єднання лампи освітлення для роботи в нічних умовах.
Зручним Рішенням у цьому генераторі є розташована всередині конструкція для розміщення акумуляторної батареї. У штатному варіанті використовується АКБ місткістю 14 А·год, але можна використовувати згодом і більш місткий акумулятор, що однозначно доцільно під час роботи з генератором в умовах будівельного майданчика або аварійних бригад на об'єктах, де немає взагалі жодних стандартних умов для роботи.